TEMNÁ REKLAMA O2 JAKO PŘEDZVĚST TOHO, CO NÁS ČEKÁ?

 

Také vzpomínáte na krásně modrou oblohu bez mráčků? Anebo na krásně modrou oblohu s roztodivnými mraky? Lehávali jste na zádech a přemýšleli, co vám tvar mraků připomíná? Byly načechrané, velkolepé, pokaždé jiné. A mezi nimi probleskovalo slunce, pálilo a hřálo.

 

Nepřipadá vám divné, že je dní, kdy se můžete takto radovat z obyčejné oblohy, stále méně? Že slunce je schováno neustále za mraky - ale ne za nějakými obláčky, ale za jednolitou šedou vrstvou oblačnosti? Také si nemůžete vzpomenout, kdy jste naposledy viděli blankytné nebe? A také vám připadají podezřelé, nezvyklé a nepřirozené dlouhé táhlé mraky táhnoucí se od jednoho obzoru k druhému a vsadili byste krk na to, že dříve nic takového na nebi nebylo?

 

Vidíte denodenně nad hlavami stopy za letadly, které ale nemizí, roztahují se, spojují, vytvářejí neproniknutelnou šedivou hradbu? Vidíte tyto stopy, jak doslova křižují nebe nad vaší hlavou, jak se všemožně protínají, spojují a rozpojují, jak vytvářejí podivné obrazce, mřížky či vlny?

 

Nevíte proč, ale máte pocit, že něco není v pořádku? A chtěli byste to staré dobré modré nebe zpátky?

 

Nebo chcete žít ve světě, jak nám jej líčí a jak nás na něj postupně připravuje například tato slovenská reklama na O2? Plazit se jako stíny, bez duše, bez života, s temnými a zlověstnými čárami nad hlavou?

 

 

Podívejte se na toto video znovu. Nejenže jsou lidé v kápích sprajování z nebe, ale před každou postavou vidíme cosi, co ji postřikuje zezdola.

 

Lidé jsou oblečeni jako mrtvoly, v ponurých hábitech, jeden jako druhý, jako stádo, tupě zírají do svých mobilů. Proti nebi s chemtrails ční tlampače, další symbol propagandy a kontroly mysli.

 

Děsivý je i text, když ho vezmeme vážně. Poslechněte si video ještě jednou.

 

Globalisté a temní vládcové světa posedlí svými monstrózními plány si s námi často pohrávají a ve filmech, sdělovacích prostředcích či v umění tyto své plány občas poodkryjí. Někdy příliš podprahově, že je ani nepoznáme a mají nás pouze na něco připravit, někdy skoro s jakýmsi škodolibým úsměvem a zcela otevřeně, abychom viděli, co nás čeká a nemine. Stejně tomu málokdo věnuje pozornost, takže si to mohou klidně dovolit. Bouřit se nikdo nebude.

 

Myslím, že bychom podobné vzkazy (zvláště od firem s podivným názvem jako O2) měli brát vážně.

 

Nebo je to jen náhoda? Já na náhody už dlouho nevěřím.

 

sledujte www.freeglobe.cz a zapojte se do odboje proti Novému světovému řádu, pište na adresu redakce@freeglobe.cz

ZDROJ