RADEK ČELECHOVSKÝ: ČLOVĚK A JEHO VYHLÍDKY

 

 

Člověk začal jaksi silněji vnímat nutnost posunout se někam dál, mnoho se nás tak každý den probouzí do reality, ve které začne vidět celou zvrácenost tohoto světa, potažmo lidí. Jak popsal Orwell v románu 1984, pravda je dnes vytvářena uměle. Prakticky každou důležitou informaci,

kterou vydají vládní gentury ty nevládní okamžitě mohou přeargumentovat, až se člověk musí sám sebe ptát, co je teda pravda. Celý svět je naruby, opustilo nás to, co nazval Jan Otčenášek Vyšší principy mravní.

 

Opustilo nás lidství a touha potom být lepším člověkem. Dnes máme krizi a musíme bojovat o přežití, protože naši politici řeší svoje idiotské malichernosti, pořizují si záznamy z rozhovorů, posílají obálky, privatizují ministerstva a za podivných okolností vypisují nevýběrová řízení, kde

je předem znám jen jeden vítez konkurzu, komplic se kterým ten fígl plánoval pan ministr od školy...

 

Přesto si západní společnost naivně myslí, že je tou nejvyspělejší

civilizací na světě. Ano ale maximálně tunelářskou civilizací zlodějů, ne vyspělou civilizací srovnatelnou s Egyptskou, Mayskou atd. Aby toho nebylo málo, jsme taky civilizací, která žije v nadbytku na úkor zbytku světa, kde řádí hladomor. Jsme lidé ale přitom se rádi vymlouváme na zvířecí pudy. Prostě, to co se nám hodí, to prosazujeme, klidně na úkor blízkých.

 

 

 

Podle některých badatelů měli egypťané technologie, jako napříkladantigravitační kvantový stroj v Saquaře, které ty naše dodnes nemají šanci dohnat. pokud vás to zajímá, je tento stroj popsán v dokumentu Okem Boha Hóra (youtube). Úžasná technologie a zcela odlišný přístup k vědění,

které se ve starobylých kulturách vždy kloubilo s náboženstvím a vznikaly tak teorie, které znovu teprve objevíme. Co se ale dochovalo, to se užívá dodnes. Kdybychom nebyli idioti a ignoranti, mohli jsme mít antigravitaci dávno taky,. tento pohon by však z našich peněženek netahal tolik peněz a navíc by s ním přišla i levně dostupná elektřina.

Historie je plná ignorance, už Galileo se s ní setkal, když musel odvolat tvrzení, že země je kulatá a že se otáčí.

 

Co v historii, kterou máme k dispozici v podobě záznamů, určitě

najdeme je mnohokrát opakovaný pokus o světovládu. Ten poslední, který zkončil smrtí milionů lidí, se zapsal do učebnic dějepisu jako 2. sv. válka. Když se taková hrůza stala, co se může ještě stát. Po strachu z atomovek je tu válka proti terorismu. Nejhorší je to, že h istorie je dělena tak jako pravda na tu oficiální a neoficiální.

 

Být člověkem je složitá spirituální cesta, která by se dala definovat jako hledání lásky a pravdy. Na této cestě se stáváme rodiči a koloběh může pokračovat. Občas zakopneme, uděláme chybu a pak musíme chybu najít a poučit se z ní, protože jedině tak to dává smysl. Jen idioti dělají stejnou chybu pořád znovu a diví se, proč jim vždycky vyjde špatný výsledek. Uznat chybu je známkou jisté vyspělosti ducha, který netrpí potřebou bránit svoje ego za každou cenu.

 

 

 

Bohužel dnes se ale člověk nechává unášet jinými než rodičovskými pudy a ego má mnoho lidí tak naleštěné, že hází prasátka. Dnes je rodina na obtíž a brání v tom si užívat či dělat kariéru. Souhlasíte ale se mnou, že rodina, děti, stáří je přirozený koloběh života a že bez toho, aniž byćhom si tím prošli, nedosáhneme úplného poznání.

Celkové vnímaní tradičních hodnot je dosti pokřiveno tím, jaké trendy přicházejí do našich televizorů. To z amerických filmů známe karierismus, odkládání rodiny na úkor více peněz nebo nedostatečný čas věnovaný dětem, který rodiče kompenzují materiálními dary a rozmazlováním.

 

Jen se podívejte, jak vypadá programová skladba televizních stanic. Tvoří ji tyto základní pilíře:

  1. Filmy, které ukazují násilí jako nástroj k ovládání lidí, plné krve a brutality. Násilí je standardem a otupuje lidi k jeho opravdovým projevům.

  2. Naivní nekonečné seriály typu VKV, které drží lidi od reality na míle  daleko a jejichž sledování provází jakási forma závislosti.

  3. Zpravodajství plné ideologicky korektních zpráv, které se tváří jako souhrn všeho důležitého, ve skutečnosti jde pouze o jednu stranu mince.

  4. převážně německé seriály o policajtech

  5. sex

 

Prakticky zmizely dokumentární filmy, které dnes vysílá de-facto jen placená kabelovka. A když se nějaký vysílá, jde o archivní kousek, a nikoli o to, co je aktuální. Jen si vemte, jaký úspěch by měl Zeitgeist s dabingem.

Ten ale do koncepce lidstva směřujícího do záhuby nezapadá. Proto je tu stále tolik nenávisti a předsudků, protože tu mají být na přání těch, co odstartovali 11. zářím 2001 poslední etapu, ve které se má prosadit Nový světový řád (NWO)

 

Když vás problematika NWO zavede na internet, zjistíte že to není výplod chorého mozku ale krutá realita. Vše tomu nasvědčuje. Toto nové světové zřízení se realizuje bez ohledu na lidské žívoty, protože umírat je přesně to, co bychom v krizi měli udělat, alespoň podle vládnoucí elity. oni se domnívají, že dnes je jednodušší milion lidí zabít než zotročit. Míň lidí se mnohem lépe kontroluje, a velký bratrkontroluje rád.

Já chování lidí devastujících sebe i okolí nechápu, nesnáším pak tupou ignoranci a slepotu. Proč dnes nikoho nic nezajímá a všichni jsou tak naivní? Když bylo vzdělání výsadou králů, lidé se chtěli naučit číst a psát, dnes to vypadá, že jim stačí video a čtou jen když fakt musí.

Video ale nemá takovou hodnotu a nikdy jí nedosáhne, protože ono samotné bývá vždy jen výtažek, okleštěná verze něčí knihy.

Na závěr bych rád připomněl, že 21.12 2012 se rozhodne a bude už vše jasné. Doufám, že lidstvo tento svět do té doby nezahubí. chtěl bych se dožít té technologické revoluce, která nás čeká, ať se to skeptikům líbí nebo ne. Doufám, že svět pozná konečně lásku a mír a nesklouzneme k destrukci, což by se líbilo jen zbrojařským korporacím, ne však nám, civilistům a pěšákům.

ZDROJ