ANDĚLSKÉ ŠEKY

 


flow01.gif

Úžasná kreativní technika, jak požádat anděly a univerzum o pomoc při zhmotňování Vašich přání. Je to vlastně takový zajímavý moderní způsob modlitby. Jak na to?

Nakreslete si nebo vytiskněte ukázkové šeky.  Nenechte se omezovat pouze touto formou, hrejte si a improvizujte, vyrobte si vlastní....

Vypltit příkaz můžete na příklad na příkaz Vaší duše nebo Vašeho vyššího Já, vnitřního dítěte, prostě, co je zrovna třeba.

Můžete je vyplňovat jak pro sebe, tak i pro přátele nebo rodinu. Vyrobte si schránku pro andělskou banku a do té vyplněné šeky vhazujte. Ale není to nutné. Já si je zakládám do složky. Po vyplnění šeku všemu dejte čas a Universu a andělům plnou důvěru. Neškrťte problém a neočekávejte upjatě na jeho vyřešení. Tím celou věc jen komplikujete. Prostě co není nutné a nemůžete vyřešit v tomto okamžiku, to pusťte z hlavy, dokud nebude příznivější doba. Jednou za čas si šeky proberte a vyřaďte bokem ta přání, která se Vám již splnila. Budete překvapeni, kolik jich bude. Experimentujte, nevypisujte šeky jen na ta "nejdůležitější přání v životě", ale hrajte si, i přání "nových ponožek" má svoje kouzlo.

Tento nápad jako spoustu dalších na těchto stránečkách je převzat od Silver Raven Wolf z knihy Andělé společníci v Magii.

 

 flow01.gif

 

          (Zdroj:  https://evamarvanova.sblog.cz/magie/o30 )

      

flow01.gif