ANDĚLÉ UZDRAVUJÍ

 

 

Ke konci roku 2008 přinesl tisk v Severní Karolíně (USA) informaci o podivném uzdravení dívky, kde vše nasvědčuje tomu, že při tomto léčení asistoval anděl. Chelsea Banton z města Charlott se narodila s pětitýdenním předstihem a s vývojovou vadou. Po následující léta mělo děvčátko neustále rozličné zdravotní potíže.

Koncem září roku 2008 se její zdravotní stav opět zhoršil. Onemocněla zápalem plic a byla (už po několikáté ve svém krátkém životě) převezena na oddělení intenzivní péče. Lékařská péče však nepřinášela žádné zlepšení a Chelsea po několik dalších týdnů balancovala mezi životem a smrtí. Oslabený organismus po zápalu plic ještě napadla sepse. Lékaři už připravovali rodiče na to, že jejich dítě nápor nemoci nepřežije.

Jak její matka později řekla, modlila se se starší dcerou velice intenzivně za záchranu Chelsey. Po sedmi týdnech, kdy byla přivezena do nemocnice, bylo 5. listopadu – krátce před jejími 15. narozeninami – se stav nemocné značně zhoršil. Životní funkce dívky už udržovaly jen patřičné přístroje, ona sama již byla – podle lékařů – mrtvá, a proto začali uvažovat o odpojení lékařské aparatury. A v tuto chvíli se stalo něco zázračného. Během jedné hodiny projevy smrtících nemocí zmizely. Ve stejnou chvíli bezpečnostní kamera na chodbě zachytila u dveří do pokoje, kde ležela Chelsey, podivný světelný tvar, připomínající okřídleného anděla. Rodiče uzdravené dívky věří, že to byl anděl, který vyslyšel jejich modlitby a navrátil jejich dítě do života. Ještě týden zůstala pacientka v nemocnici, než lékaři získali jistotu, že Chelsea Balton je skutečně zdravá.

 

(Zdroj: časopis Medium 5/09)

 

 

<br/><a  data-cke-saved-href="https://i43.tinypic.com/2vv0v29.jpg" href="https://i43.tinypic.com/2vv0v29.jpg" target="_blank">View Raw Image</a>