JAK SE VÁM LÍBÍ POČASÍ?

 

Hudrovat nad nepřirozeným vývojem počasí v letošním roce nemá valný význam. Najde se ještě někdo, kdo považuje současný vývoj počasí za přirozený a normální? Pak se ho zeptám: „Jste ještě normální?“

 Už i naprostým skeptikům a ignorantům začíná svítat, že se něco děje, že to všechno není jen tak… Celý květen deště, bouřky, přívaly vod, jedna povodeň za druhou. Nepřirozená mračna, nepřirozené zabarvení oblohy. Energie vyvolávající pocity děsu a zmatku.

Zrovna tuto poslední sobotu jsme i zde na Vysočině zažili další prudké průtrže mračen a kroupy velké jako holubí vejce. Během chvilky bylo bílo všude, kam se podíváš… Po bouřce byla obloha žlutá! Tak nepřirozeně špinavě žlutá, že si to všiml i můj muž, který jinak všechno bere s nadhledem a je takový kliďas, že ho téměř nic nevytočí a nic nepřekvapí. Potěšilo mne, že i takový skeptik si všiml, že „tady něco nehraje“. Ani teploty vzduchu se nechovají podle staletími prověřených normálů. Teploty klidně povyskočí z jednoho dne na druhý i o deset a více stupňů. Pravda, minulý týden jsme si mohli užívat sluníčka a vysokých teplot podle libosti, skoro jako když vrcholí léto. Zdá se vám to normální? Navíc mám zprávy, že slunce bylo jaksi jinačí, více agresivní, více svítivé, způsobovalo zdravotní (hlavně kožní) problémy, i když se člověk pobytu na přímém slunci úspěšně celý vyhýbal. Mně sice sluníčko nedělalo nic – kromě toho, že mně opálilo dohněda jako po dvou týdnech u moře, ale i tak to nebylo normální. Lidé, co se to děje? Vnímáte to ještě někdo? Jak se vám ráz letošního vývoje počasí připadá? Nevěřím, že jsem jediná (plus několik duchovně spřízněných duší)  kdo toto vyciťuje a všímá si. Napište mi, pojďme o tom diskutovat. Nejjednodušší způsob – komentáře pod článkem (- klik na malinkatý nápis „komentáře“ vedle toho  malinkatého bílého okénka, kde se zobrazí počet komentářů. DĚKUJI VŠEM JIŽ TEĎ, KDO MÁTE ODVAHU O TOM PSÁT A VYJÁDŘIT SVÉ ZKUŠENOSTI A NÁZORY). Velmi zajímavý článek na toto téma si přečtěte ZDE. Hodně o nepřirozeném počasí najdete na Orgonetu.