ZÁHADY A PODIVNOSTI

 
 
Víc jako dvacet let se zajímám o to, jak náš svět funguje, co se vlastně děje ve skutečnosti, kdo řídí náš svět, proč je tolik zla na světě. Můžete mi věřit, mám dobrý přehled. Ale tato doba, tento čas, je v mnohém jiná, než tomu bylo doteď. Žijeme opravdu v biblických časech. Je to APOKALYPSA. Neděste se toho slova. Slovo "apokalypsa" neznamená katastrofy, či konec světa. Znamená to "odhalování, odkrývání skrytého". A to je jiná káva... 
Děje se toho opravdu velice, skutečně ohromně mnoho. Osvobozování planety a lidstva již přešlo do poslední fáze.
 
V mé vlastní rodině je mnoho spáčů, kteří netuší, co se vlastně děje. Takto jsem to vysvětlila synovi:
...Svět je jen divadlo. Lidé sedí v hledišti, dívají se na scénu, co herci předvádějí a věří tomu. Ztotožňují se s dějem na jevišti. Já jsem ze svého sedadla v hledišti vstala a šla jsem se podívat do zákulisí, a šmejdit po celém divadle. Zjišťovala jsem si, kdo tu hru napsal, kdo ji režíruje, kdo jsou ti herci na scéně, kdo určil jaké jsou kulisy a kostýmy, a všechno kolem té hry. Občas juknu na scénu, ale nikdy se nevracím do hlediště. V zákulisí je to mnohem zajímavější. Všechny tyto věci sleduji a zjišťuji, a učím se, ale ne pro sebe - pro ty, kteří nemají čas prohlížet zákulisí. Přichází doba, kdy moje znalosti budou zajímat všechny dosud spící...
 
 
Nastává čas VELKÉHO PROBUZENÍ. Už je to za dveřmi.
Je to jisté. Říkám to nejen proto, že energetická situace na planetě je jiná, a energie stále stoupají - nejen "schumannka", ale i energie slunce, a energie z kosmu. V posledních  týdnech jsem si to vyzkoušela takříkajíc na vlastní kůži.
Nejdříve jsem si všimla, že počasí v noci je jiné, než ve dne. Budím se pravidelně mezi třetí a čtvrtou hodinou. Záhadou je toto. Ráno, přes celý den a i večer je zataženo, sychravo. Ale když v noci vyběhnu na dvůr, protože oknem vidím hvězdy, můžu se kochat magicky nádherným hvězdným nebem! Samozřejmě není tomu tak každou noc, ale 2 až 3x v týdnu určitě.
Jeden šok jsem také zažila začátkem minulého měsíce. Nad ránem jsem vyběhla na dvůr pokochat se nádhernou hvězdnou září... V tom jsem uviděla souhvězdí Orion! V létě!!! Nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Orion je zimní znamení, dříve než v polovině srpna není možné Orion pozorovat. Pak jsem si vzpomněla, že Sylvie Valková z Indigového zpravodaje o tomto mluvila. Říkala i to, proč je Orion vidět i v létě, ale zapomněla jsem, to. Jednoduše jsem tomu nevěřila. Myslela jsem, že to je absolutně nemožné. Rozhodla jsem se, že si to její videjko poslechnu ještě jednou. Poslechla jsem si to dokonce dvakrát, ale o Orionu v létě v nebylo ani slovíčko! Jsem fakt blbá, nebo co se děje?
 
 
Další velkou záhadu jsem zakusila doslova na vlastní kůži minulý týden. V pátek jsem se probudila a hodně mne bolelo rameno. Myslela jsem si, zda mne něco neštíplo, když pořád spíme s otevřeným oknem. Ale ne... Na vnitřní straně ramena, mezi loktem a podpaždím jsem našla obrovskou modřinu! Tak 5x3 centimetry velkou. Jak jsem k ní ale přišla - toť záhada. V posteli se mi to stát nemohlo, všechno je měkoučké a lehoučké. V předchozí den si nepamatuji, že bych se nějak v tom místě udeřila. A manžel mi to rozhodně neudělal. Jak je to vůbec možné? Taková velká, bolavá modřina z ničeho nic? Ze vzduchu?
 
 
A teď ten nejtěžší kalibr. Při práci v kuchyni, hlavně při vaření, si pouštím z PC telenovely, hlavně mexické. Jako kulisu. Většinou jsem každou telenovelu viděla minimálně třikrát. Tentokrát jsem si pouštěla "Čistou lásku", o Gaviotě a Rodrigovi. Když jsem doposlouchala poslední díl - celkem jich je 170, uvědomila jsem si, že tu něco nesedí. Spousta dějů v telenovele chybí!!! Například - Gaviotina matka zdědila haciendu Slunečnice v městečku Tequila. Vím naprosto bezpečně, že se děj odehrával i tam. Vím, že hlavní padouch silně usiloval o tuto haciendu, dokonce tam poslal právníky, aby Gaviotu a její mámu ze Slunečnice vyhodili. Přesně si pamatuji, že tam Gaviotinu maminku navštívila Rodrigova babička. V telenovele se máma hlavní hrdinky vdala za jednoho Itala. Je toho mnohem víc, co si pamatuji, že v telenovele bylo, a teď není. Přitom jsem nezaznamenala, že by bylo v telenovele něco navíc, něco nového! Přesto: Telenovelu jsem stahovala pouze jednou (někdy před deseti lety), mám ji stále na tom samém externím disku. Předtím jsem se na to dívala dva, možná třikrát. Jak je možné, že je teď toho tolik, co v telenovele chybí? Počet epizod je stejný, to se nezměnilo. Jsem z toho úplně na větvi, docela paf... O co jde? Je to Mandela efekt? Prolnuli se dvě časové linie? Nic jiného mne v této souvislosti nenapadá... Prostě ZÁHADA. 
 
 
Stává se i vám něco podobného? Podělte se o své zkušenosti v diskuzi pod článkem. Děkuji.
 

Diskusní téma: ZÁHADY A PODIVNOSTI

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek