PŘÍMO ZUŘIVÁ SNAHA

 

 
Armagedon - poslední bitva mezi silami Světla a temnoty, probíhá přímo před našima očima. Teď hýbe Českou republikou, naší milovanou vlastí, zuřivá a nepříčetná snaha zrádců a kolaborantů, kteří si myslí, že mají moc a pravomoci zotročit každého, každičkého člověka! Zákon o veřejném zdraví - to je to oč tu běží. Protože, pokud se to těm vrahům národa podaří prosadit, tak je s námi amen. Již si nekoupíme ani rohlík! Pokud, ovšem, se nedáme dobrovolně - nasilu očip*ovat. Pardon - očičkovat... 
Nejedná se o žádnou vakc*ínu. Chemicko-bilogický koktejl má úplně jiný účel. Udělat z vás nemyslící a poslušné otroky. Rozdělit občany na nadlidi a podlidi. Odpojit od Zdroje. Zničit lidem zdraví a životy. 
 
 
Vak@cína před moribundusem nechrání. Již ten fakt, že je tak ohlušujícím a oslepujícím způsobem propagována, svědčí o tom, že to žádná dobrůtka není, natož aby pomáhala. Pokud je vakci*nace jakýmkoliv způsobem podmiňována a vynucována, tak na to pozor - v tom je nějaká čertovina. Nemáme vládu. Židle ve vládě leští svými zadky vrazi, kolaboranti, chamtivci opilí mocí... O blaho lidí jim nejde ani ve snu. Zuřivost, s jakou se snaží prosadit zákon, který jim dá nejen totalitní, ale přímo diktátorskou moc nad národem, svědčí o tom, že jsou tímto zaúkolováni někým, koho se oni sami bojí.
 
 
My se ale nebojíme. Nenechám si vypálit satanův cejch jen proto, abych mohla na úřad, do obchodu, do práce, či na dovolenou! Nebo na operaci kyčle - to je případ mého manžela: operace je podmíněná cejchem šelmy! 
Naštěstí roste počet skutečních lidí. Lidí, kteří prokoukli špinavou hru vlastizrádců a chamtivců, kteří se sklánějí jen před vládci pekel. Nevidí, že skutečnými vládci naší země jsme my, její obyvatelé. 
Máme tady pohotovost. Satanský, a všechny obyvatele zotročující zákon se má opět projednávat ve středu, 9. června. Lidé budou před úřadem vlády ve velkém množství, aby přijetí tohoto antilidského zákona zhatili. Pan Volný, skutečný lev, bijící se za naše práva a svobody, říká, že bude potřebná pohotovost až do nedělní půlnoci. Je potřeba organizovat všechno tak, aby před úřadem vlády byla pořád spousta svobodných lidí, bránících naši svobodu a životy. Ne každý má možnost do Prahy jet. Ale i my můžeme pomáhat. Navrhuji intenzivní modlitby, meditace. Posílat světlo lásky všem, kteří před vládou budou stát a vyjadřovat naši touhu po svobodném žití. Posilovat morfogenetické pole informacemi a touhou po SVOBODĚ. Ať v našich domovech hoří ve dne v noci svíčky, které zapálíme s tímto úmyslem. Na noc dáme svíčku do vysoké sklenice a zabezpečíme, aby se nic nestalo. Vyhořet přece nechceme. Každý probuzený může podpořit naše vítězství ze svého domova. 
Všem, kteří budou bojovat za nás všechny v Praze, z hloubi srdce DĚKUJI. Pro mne jste všichni hrdinové. Děkuji. 
 
 
Přidávám jednu agitku z fejsbůku: