NÁVOD NA PODROBENÍ LIDSTVA

 

 

Autor neznámý.

Mít obrovský majetek a mnoho peněz, je příliš nebezpečné, protože to přitahuje pozornost, ale když jste rodina a spolupracujete jako jeden tým, tak se majetek po rozdělení mezi ostatní členy rodiny už tak velký nezdá. To je základ. Další věc, je aby se o vás moc nepsalo, nemluvilo a vůbec, aby jste byl mimo hledáček médií, nebo když by se o vás média měla zmínit, tak jen jako o lidumilovi, který zakládá dobročinné asociace, fondy pro nemocné apod.Tak to máme, jsme neviditelní, nebo málo ale oblíbení a máme jako rodina obrovský majetek, strašné množství peněz nasbíraných systémem monopoly (skoupit postupně vše) – jelikož jste spolupracující rodina, ale máte různá příjmení, jako monopol nám to nepřipadá. Důležité je taky mít nějakou banku, která tiskne nekryté peníze, nejlépe celosvětově přijímanou měnu. To kvůli manipulaci.

Tak teď když už nám všechno patří, tak se hra rozjíždí, dřív to nešlo, protože bylo v rovnici mnoho neznámých. Začneme s útokem na lidi, musí se jim vnutit myšlenka, že to co dělají, dělají špatně, srazit jim sebevědomí, ukazovat jim jak jsou hrozní, jak nic neumí, stejně jako když vychováváte zvíře, podlomit jeho morálku. Tak to už máme, podlomená morálka a začneme jim ukazovat jak se to správně dělá. Od rána do večera pracovat, aby jste měli na hračky, které nepotřebujete. Samozřejmě co nejvíce zabrat volný čas, aby moc nemysleli, třeba televizí. Vyvolávat všelijaké války vytvářet atmosféru strachu, která pomůže při sjednocování do větších celků – pod jedinou vládu – proto se musí původní vlády v sjednocovaných zemích chovat hrozně, nezodpovědně a centrální vláda jako zodpovědná, hodná (nebojte, nebude pořád tak hodná). Teď máme několik velkých celků po celé planetě. To už vypadá nadějně, Všechny vlády po celém světě jsou naše, protože kdo má peníze má i slouhy, média jsou taky naše, takže názor bude mít společnost taky správný. A kdo není s námi, toho společnosti ukážeme jako strašného člověka. Prostě perfektní, vše šlape jak má. Má to jeden háček, tak jak se nám rozvíjí společnost (něco se dít musí, jinak by se nám to vzbouřilo, ale samozřejmě jen v takovém směru, jak nám to vyhovuje, žádné osamostatňování), vnikají rychlé informační prostředky – to je dvojsečná zbraň, dovoluje nám rychlé akce, ale taky o nás mohou prosakovat informace.

Proto je potřeba vyhledávat nevhodné jedince, s nesprávnými názory a nejlépe je odstranit. Teď to ještě nejde, nemáme na to správnou morálku společnosti. Ale zase máme peníze :) (a hodně). Teď musíme spěchat, aby se nám celá společnost sama sebou neosvítila a neprobudila. Budeme podporovat teroristy, vytvoříme jich hodně a budeme vyvolávat strach z těchto teroristů, postupně přivykneme společnost na to, že terorista vypadá jako normální člověk. Mezitím dáme na ochranu obyvatelstva všude kamery, budeme odposlouchávat, tvoříme totalitární společnost, ve které je jedinec úplně závislý na celku, je naprosto kontrolovaný, ve všem a naše rodina může vyjít na světlo světa a kochat se nad přepychovou prací. 

Ještě bych měl dodat, že šance, že se to povede je tak půl napůl. A to kvůli té zatracené informační síti. Celé je to značně zjednodušené s tím, že jsem vynechal náboženství – to je důležité, nenechá jedince samostatně myslet.

Názor autora: Lidi nejste takoví jak vám ukazují v médiích, taková celá společnost není, 99,9% je dobromyslných, stará se dobře o svoji rodinu, nebojte se projevit co si opravdu myslíte, ne to co vás naučili, zapomeňte na to, že neděláte věci dobře, nechtějte aby vám autorita určovala, jak to je správně. Společně tu nestvůru porazíme.