JAK SI RYCHLE "DOBÍT BATERKY"

 

 

Jistě se i vám často stává, že jste najednou úplně bez energie, unavení, chce se vám jen spát, nic nezvládáte a úplně zbytečně máte pocit, že jste líní. Dá se tomu lehce pomoci a velmi rychle načerpat potřebnou energii. Uvedu zde jen dva velmi účinné způsoby. Ten první je tento:

Zavřete oči a zvedněte ruce dlaněmi vzhůru. Ruce nemusíte držet nad hlavou - rychle by vás ruce začaly bolet, ale v takové výšce, jak vám to vyhovuje. Pak řekněte: "Pane Ježíši Kriste, prosím tě, zahal mne svou láskyplnou a živou energií. Děkuji Ti." Představte si, jak vám skrze dlaně proudí do celého těla úžasná energie, naplňuje každou buňku vašeho těla, všechno obnovuje a harmonizuje. Chvilku si to užívejte a až poznáte, že to stačí, dejte dlaně k sobě a poděkujte Ježíši za obnovení energie v těle i v celé vaší bytosti.

Druhý způsob: Položte ruce dlaněmi vzhůru na svá stehna (sedíte). Představte si ve své mysli tento obraz: Před Vámi v nádherné světelné záři je trůn Boha Otce. Na něm sedí sám Stvořitel a po Jeho pravici Ježíš Kristus, Syn Boží. Ta teplá, žlutá záře je Duch Svatý. Když tento obraz ve své imaginaci vidíte, pokloňte se Svaté Trojici a poproste o energii. Síla Svaté Trojice vstupuje do vás dlaněmi i srdeční čakrou a zahaluje vás, až jste nakonec celí v zářivém světle a ve společenství se Svatou Trojicí. Pokud chcete, můžete si představit, že vás Bůh Otec anebo Ježíš berou do náručí jako milované dítě. Chvilku si to užívejte. Pak poděkujte a pomalu se vraťte k sobě a do reality. Je to minutková meditace, ale velmi účinná.

Tímto způsobem se může energií nabít a svoji energetiku těla i duše doplnit a vylepšit každý, i ten, kdo Ježíše jako Spasitele nepřijímá, či v Ježíše nevěří. Zkuste a uvidíte. Nedoporučuji praktikovat toto dobíjení večer, pak nebudete moci celou noc usnout...