POSÍLÁM VÁM ANDĚLA

 

Mám již pět vnoučat - čtyři děvčátka a jednoho chlapečka. Když moje dcerka byla v očekávání a já očekávala narození třetího vnoučátka, stalo se něco zvláštního. Bylajsem doma sama, zapálila jsem svíčku a modlila jsem se. Vtom nějaký ptáček brnkl do okna. Bylo to spíše razantní zaklepání. V tom okamžiku mi byl do vědomí nahrán vzkaz Pána Ježíše Krista: "POSÍLÁM VÁM ANDĚLA, ALE TATÍNEK BUDE JINÝ."

Zaplavila mne energie nebeské a blažené radosti a štěstí. Vyskočila jsem a s rukama nahoru jsem Pánu děkovala. Ta blaženost a radost byly tak intenzivní, že by to bez slz radosti asi nešlo.

Hluboce se mne dotklo a dojalo mne to, že ten ptáček s takovou radostí a oddaností vyřídil vzkaz Ježíše Krista, že riskoval svůj život. Brnkl do okna takovou silou, že spadl dolů, kde byla číhající kočka. Pán ptáčka ochránil, kočka si na něm nesmlsla, ale když jsem se uklidnila a příliv nebeské blaženosti se trošku upravil, ptáček přiletěl znovu. Již neklepal na okno, ale stál ve vzduchu jako poslušný vojáček. Bylo to velmi zvláštní vidět ptáčka doslova "stát na nohou" před oknem. Ptáčkovi jsem poděkovala a ten odletěl.

Můj vnuček je vánočňátko - narodil se den před Štědrým dnem. Měl za sebou snad jen čtyři týdny života v těle, když jsem si s ním povídala. Spokejeně spinkal ve své kolébce. Požehnala jsem mu, poprosila jsem Pána Ježíše, aby ho celý život ochraňovl a vedl. Pak jsem se toho spícího andílka zeptala - "Ty přece znáš Pána Ježíše, pravda?" V tu chvíli se naše úžasné miminko tak nádherně usmálo! S tím úsměvem se všechno rozjasnilo, jakoby tím úsměvem rozsvítil žárovku!

Letos bude mému vnoučkovi již 7 let. Už je školákem. Biologický otec na dcerku a svého synka z vysoka kašle, celé roky neplatí alimenty, nezajímá se, jak se jeho syn má. Přesto chlapeček tatínka má. Chvála Tobě, Bože.

Můj vnouček je skutečně jiný než jiné děti. Potvrdilo se mi, že je to anděl. Naprosto výjimečné dítě. Ale má tu nejlepší, nejobětavější a nejstarostlivější maminku!

Pak mi Bůh daroval další dvě vnučky. Naposledy letos v březnu. Nemůžu být s nimi tak často, jak bych chtěla. Bydlí dleko. Přesto vidím a vím, že i tyto dvě dušičky jsou naprosto vyjímečné, úžasné. Nemůžu tvrdit, jsou to také andělské duše, ale naprosto jistě vím, že jsou to duše mimořádně duchovně vyspělé. Možná ještě vyspělejší než jsou duše andělské. Také moje vnučka - druhá v pořadí, je vyspělá duše.

V hluboké pokoře děkuji Bohu za má vnoučata. Vím však, že takových dětí se rodí spousta. V dnešní době přichází na naši planetu mnoho úžasných a vyspělých duší. Dnešní děti jsou jiné. Můj vnouček se sám naučil číst, psát a počítat. Četl a psal pouze tiskacími písmeny. Jenomže, když nastoupil do první třídy, pět dětí z dvanácti umělo číst, psát a počítat stejně jako můj vnouček.

Věřím, že takových úžasných dušiček se v této době rodí velice mnoho. Protože tato doba je mimořádná. Jsme jen krůček od obrovské, doslova kolosální změny našeho světa. Někdo očekává "událost", jiní čekají na "druhý příchod Ježíše Krista", nebo "přestup - přechod do 5D reality". Tato obrovská, radikální změna se týká nás - lidí žijících právě teď, v této úžasné době! Děje se toho tolik - jen kdyby lidé věděli!

Diskusní téma: POSÍLÁM VÁM ANDĚLA

poďakovanie

Datum: 24.10.2017 | Vložil: abundancia

Ď.A.K.U.J.E.M!

Krása♥♥♥

Datum: 23.10.2017 | Vložil: Ludmila

Je to krásné a je mi dobre z toho,že ste a žijete moji anjelíčkovia.

Přidat nový příspěvek