BUDU MÍT DÍTĚ

 

 

Budu mít dítě, ale neporodím ho. V mém věku to již není možné, již mi bude 60 let. Na kurzu ThetaHealing, když jsme se učily skenovat tělo a zjišťovat nemoci, či disfukce těla, řekla mi kolegyně - mimo jiného - že vidí v mé děloze dítě. Dost mne to překvapilo, vždyť to absoutně není možné - v mém věku? Nesmála jsem se tomu, ale ani jsem tomu nevěřila.

V sobotu jsme jeli vlakem s dcerkou a vnoučkem do Břeclavi oslavit první narozeniny mé nejmladší vnučky. Sdělovala jsem dceři úžasné věci ohledně Théta léčení, že se mi dokonce narovnala lebeční kost - jakoby dorostla či co, a mně to připadalo fakt jako nějaký zázrak. Dcerka mi říkala, že má přítelkyni, která již mnoho let usiluje s manželem o dítě, že umělé oplodnění je stálo již majetek a pořád nic. Vnitřně jsem cítila, že jí bude pomoženo, že vím, co dělat a jak. Při té představě jsem se cítila velice dobře a podvědomě jsem cítila, že to půjde.

Teprve dnes jsem si uvědomila, co to dítě, které ve mně Veronika viděla, znamená. Ano, budu mít dítě, ale porodí jej právě tahle Darinčina kamarádka! Už se těším. Příští víkend opět budu trávit v Praze, a věřím, že pak už budu připravená lidem pomáhat. Cítím se vyznamenaná, že budu moct mít další děti, i když už rodit nikdy v tomto životě nebudu.

Určitě vás budu informovat, nejen o léčení, ale - když se to povede, o čem nepochybuji - i o narození mého prvního dítěte, které nebude ze mne, z mé krve.